Konopna Rewolucja

ludzik

Witajcie na moim blogu. Jestem Jozef aka Mario z Konopi. Siema!

Mój blog ma mieć charakter lifestylowy i opiniotwórczy, będzie na nim dużo informacji odnośnie konopi, które zmieniły i uratowały moje życie.
Jak to się stało to będziecie mogli odkrywać na bieżąco przeglądając tego bloga. Mogę jedynie zdradzić, że nastąpiło to w pełni naturalnie.
Nawet nie zdawałem sobie sprawy w jakiej sytuacji życiowej się znajduje i jaki wpływ ma na mnie codzienność. Dopiero dzięki tym roślinkom uświadomiłem sobie kim jestem i po co tak naprawdę żyję na tym świecie. Pewnie kilku z Was pomyśli, że najarałem się kilka razy i pomogło mi to w jakimś sensie. Nie do końca tak było. Ci co mnie znają to wiedzą, że nie jestem jakimś wielkim palaczem, choć czasem mi się to zdarza zapalić jointa. Na mnie marihuana działa trochę inaczej niż na większość osób, pobudza mnie bardzo mocno, dlatego wystarczy mi jeden mały maszek by poczuć się inaczej. „Trawka” wyostrza moje zmysły tak, że słyszę bicie własnego serca, co nie znaczy, że czasem tego nie lubię. Ja po upaleniu na pewno szybko nie zasnę. Zresztą to jest temat na inny, kolejny wpis, który kiedyś napiszę.

Nie wszystko zdołam Wam tu przedstawić na raz, dlatego będę to robił co jakiś czas.  Zamierzam poruszać też inne moim zdaniem ciekawe tematy takie jak podróże, jedzenie, sport, muzyka, moda, imprezy i ogólny lifestyle, ale jak zawsze „na spokojnie” :).

Jeśli chodzi o konopie to według mnie można podzielić ich zastosowanie na trzy grupy, takie jak: przemysłowe, medyczne i rekreacyjne. Będę chciał też pokazać różnicę czym są konopie a czym jest marihuana, mimo że to ta sama roślina to różne jej części mają różne właściwości. Nie będę świrował tu „Jarząbka” i wypisywał jakiś teorii a jedynie zamierzam przekazywać wiedzę, którą sam zdobywam na co dzień. Liczę na to, że dzięki Wam też się czegoś nauczę i wspólnie będziemy mogli wymieniać się różnymi doświadczeniami.

Przez ostatni rok poznałem wiele osób, które zajmują się tym zawodowo i hobbystycznie, ale też działają przy tym z wielką pasją. Wiem, że nie jest to łatwy temat, szczególnie w Naszym kraju, ale jesteśmy po to by wspólnie to zmienić.

Wierzę, że nadchodzi konopna rewolucja!

Artykuł opublikowany w kategorii Z KONOPI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *